Polski English Deutsch

Frezarki CNC , Tokarki CNC , maszyny specjalistyczne i konwencjonalne

O firmie

Przedmiotem działalności firmy PROMASZYNY jest handel maszynami sterowanymi numerycznie i konwencjonalnymi, jak również oferowanie szerokiego wachlarza części i komponentów do maszyn. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno części mechaniczne, jak również sterowania numeryczne i ich elementy składowe.

Od początku działalności najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość obsługi Klienta. Oferujemy produkty znanych, sprawdzonych i niezawodnych marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi.

Nasza kadra posiada ugruntowaną wiedzą technologiczną, jak również doświadczenie i praktykę w zakresie produkcji na maszynach sterowanych za pomocą CNC, co umożliwia nam kompleksowe sprostanie poszczególnym wymaganiom Klienta.

Każde zapytanie ofertowe traktujemy indywidualnie, poczynając od doradztwa technicznego, kończąc zaś na jego szybkiej realizacji.

Współpracujemy z popularnymi i godnymi zaufania spedytorami, czego efektem jest szybka dostawa zamówień do naszych Klientów. Nasze produkty wysyłamy również zagranicę.

Pomagamy w pozyskaniu finansowania w postaci kredytów i leasingów.

Dokładamy wszelkich starań, by na zapytania naszych kontrahentów reagować szybko i elastycznie.

Zachęcamy do zapoznania się z paletą produktów oferowanych przez naszą firmę. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasza kadra zna język angielski oraz niemiecki.

 

 

 

© 2015 PROMASZYNY. ALL RIGHTS RESERVED.

Powered by
strony internetowe