Polski English Deutsch

/ O Nas

Przedmiotem działalności firmy PROMASZYNY jest handel maszynami konwencjonalnymi i  sterowanymi numerycznie, jak również oferowanie szerokiego wachlarza części i komponentów do maszyn. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno części mechaniczne, jak również sterowania numeryczne i ich elementy składowe.

Oferujemy między innymi:

frezarki , tokarki i inne maszyny sterowane numerycznie CNC,

silniki SERVO

silnik elektryczne

sterowania CNC Siemens Sinumerik

sterowania CNC FANUC

- komponenty sterowań CNC

pompy hydrauliczne

– uchwyty narzędziowe

Od początku działalności najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość obsługi Klienta.

Oferujemy produkty znanych, sprawdzonych i niezawodnych marek o ugruntowanej pozycji na rynku.

Współpracujemy z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi.

Nasza kadra posiada ugruntowaną wiedzą technologiczną, jak również doświadczenie i praktykę w zakresie produkcji na maszynach sterowanych za pomocą CNC, co umożliwia nam kompleksowe sprostanie poszczególnym wymaganiom Klienta.

Każde zapytanie ofertowe traktujemy indywidualnie, poczynając od doradztwa technicznego, kończąc zaś na jego szybkiej realizacji.

Współpracujemy z popularnymi i godnymi zaufania spedytorami, takimi jak DHL, UPS, DPD, FEDEX czy KEX, czego efektem jest szybka dostawa zamówień do naszych Klientów. Nasze produkty wysyłamy również za granicę.

Przywiązujemy dużą uwagę do dokładnego zabezpieczenia każdej wysyłanej paczki, by uchronić ją przed ewentualnymi uszkodzeniami i szkodami mogącymi powstać podczas transportu. Nasze produkty wysyłamy również zagranicę. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy.

W przypadku maszyn CNC i konwencjonalnych organizujemy darmowy załadunek, mamy również możliwość organizacji transportu na wskazany adres.

Pomagamy w pozyskiwaniu finansowania w postaci kredytów i leasingów.

Dokładamy wszelkich starań, by na zapytania naszych kontrahentów reagować szybko i elastycznie.

Zachęcamy do zapoznania się z paletą produktów oferowanych przez naszą firmę. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasza kadra zna język angielski oraz niemiecki.

 

 

 

 

© 2015 PROMASZYNY. ALL RIGHTS RESERVED.

Powered by
strony internetowe